ساعت Fenix

ساعت ورزشی گارمین Fenix

ساعت ورزشی گارمین Fenix

هدايت کننده جي پي اس + ساعت ABC (داراي ارتفاع سنج، فشارسنج و قطب نما) از گم شدن شما در مناطق دورافتاده جلوگيري مي کند
ارتفاع سنج، فشار سنج و قطب نماي سه محوره با سنسور کاليبره شدن خودکار
قابليت ذخيره کردن حداکثر 1000 نقطه و حداکثر 10000 نقطه از مسير طي شده
TracBack مسير طي شده را برعکس مي کند تا بتوانيد به راحتي به نقطه شروع برگرديد
توانايي بي سيم براي اشتراگ گذاشتن مسيرها، ترک ها، نقاط مسير با وسايل ديگر
سازگار با ضربان سنج بي سيم قلب، سنسور پدال دوچرخه و دماسنج بي سيم ™tempe

منتخب مجله هاي National Geographic Gear در سال 2012 و Backpacker Editor’s در سال 2013
با استفاده از تکنولوژي پيشتاز جي پي اس، ساعت Fenix ويژگي هاي هدايتگري و مسيريابي را به خوبي يک راهنماي سفر براي راهنمايي شما در مناطق شناخته شده و مناطق دور افتاده انجام مي دهد. سنسور داخلي آن اطلاعات جهت، ارتفاع و تغييرات آب و هوا را ارائه مي کند. به گونه اي طراحي شده تا سخت ترين شرايط محيطي در فضاي باز را تحمل کند – و همچنين يک گاه شمار روزانه شيک را ايجاد مي کند.

برنامه، هدايت و مسير طي شده
Fenix امکان ايجاد مسير و ضبط حداکثر 1000 نقطه(بعنوان کمپ يا نقاط مورد علاقه)و ضبط مسيرهاي طي شده را دارد. امکان هدايت به مختصات، در طول يک مسير طي شده يا مسير طراحي شده، نقاط مسير نزديک و پيش رو، geocache يا هر جهت انتخاب شده اي را دارد. عملکرد ®TracBack شما را براي برگشتن به ابتداي مسير از روي مسير ضبط شده قبلي راهنمايي مي کند، بنابراين شما به راحتي مي توانيد در شرايط اضطراي يا شرايط بد آب و هوايي راهتان را به سمت ماشين خود، ابتداي مسير يا کمپ پيدا کنيد.

با استفاده از ™BaseCamp سفرها را برنامه ريزي کنيد و ماجراهاي سفر را با دوستان و يا خانواده خود به اشتراک بگذاريد. ساعت مچي Fenix مجهز به ANT و ®Bluetooth است و قابليت به اشتراک گذاري بي سيم ترک ها، نقاط مسير، راه ها و geocache را با ساير وسايل گارمين و گوشي هاي تلفن سازگار دارد.

ارتفاع سنج، فشار سنج و قطب نما
ساعت مچي Fenix مجهز به سنسور ABC (ارتفاع سنج، فشار سنج و قطب نما) اطلاعات مناسب را بصورت لحظه به لحظه ارائه مي کند. ارتفاع سنج داخلي اطلاعات ارتفاعي را براي صعود و پائين آمدن بصورت دقيق بررسي مي کند. فشارسنج مي تواند براي پيش بيني تغييرات شرايط آب و هوايي با نمايش تغييرات لحظه اي و کوتاه مدت فشار هوا مورد استفاده شود. قطب نماي سه بعدي الکتريکي، وضعيت شما را چه در حال حرکت و چه در حالت سکون نشان مي دهد.

در ساعت مچي گارمين Fenix، سنسورهاي ABC با گيرنده هاي جي پي اس بصورت خودکار کاليبره مي شوند و ساعت بطور خودکار براساس موقعيت محلي تنظيم مي شود. براي مشاهده دما بصورت فوق العاده دقيق، آن را به سنسور دماي خارجي ™tempe وصل کنيد.

نمايش اندازه
Fenix اطلاعات را بصوت لحظه اي براي مسافت، سرعت دويدن، پدال شمار دوچرخه و کالري مصرفي ارائه مي کند و به شما کمک مي کند تا اطلاعات را هنگام فعاليت ورزشي و يا بعد از آن در دسترس داشته باشيد. Fenix با ضربان سنج قلب، سنسور سرعت/پدال شمار دوچرخه و footpod (گيره پا) براي فعاليت هاي ورزشي داخل سالن و فضاي باز قابل استفاده است.

طراحي شده براي تحمل شرايط سخت محيطي
Fenix ترکيبي از يک قاب مستحکم براي مقاوم ماندن در برابر صدمات و شيشه معدني مقاوم در برابر خراش است. داراي يک صفحه نمايش LCD بزرگ با نور زمينه LED و يک بند مقاوم  از جنس پلي يورتان است. تا عمق 50 متر ضد آب است و مدت کارکرد باتري حداکثر 50 ساعت در حالت جي پي اس (بسته به تنظيم ها) و حداکثر 6 هفته براي استفاده از ساعت است. 

عملکردهاي اصلي ساعت شامل زنگ هاي هشدار، صداها، هشدارهاي لرزشي، تايمر، کرونومتر و ساعت جهاني با امکان نمايش چندين منطقه زماني در يک زمان است.

فهرست
X